sobota, 14 marca 2015

Błędy popełniane podczas pielęgnacji włosów

Bycie "włosomaniaczką" nie jest proste wiele nazw, skrótów nas przeraża. Na samym początku każdy popełnia błędy, nie da się tego wykluczyć ale oczywiście lepiej późno niż wcale.

1. Dalszy kontakt z czynnikiem niszczącym
Dbamy o włosy, nakładamy maski, odżywki ale nie widzimy efektu.Czemu? To co uda nam się osiągnąć w dość długim czasie szybko niszczymy.

2. Krótkie trzymanie produktu na włosach
Wszystkie maski dają efekt po dłuższym czasie trzymania, wiem.. nie każdy ma czas siedzieć chociaż te 20 minut jednakże pozostawione na 5 minut dają marny efekt.


3.Eksperymentowanie
Sama czytając blogi dziewczyn nastawiałam się, że to co sprawdza się u nich da radę i u mnie. Nie zastanawiałam się do jakiego rodzaju włosów należy użyć. Jeżeli ciągle eksperymentujemy tak na prawdę nie zobaczymy co jest dla nich dobre,

4.Słomiany zapał
Wiele dziewczyn tak ma w tym gronie znajdowałam się również ja. Zniszczone od prostowania włosy (3 lata) nie odbudujemy po miesiącu, potrzeba czasu.

3 komentarze:

 1. nic dodać nic ująć ;) http://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę cudowny blog ^^ Świetny wygląd , bardzo mi sie podoba.I oczywiście genialny post :)) Bardzo ciekawy :) Jeśli pozwolisz (a to na pewno) zostanę tu na dłużej bo blog jest godny podziwu <3 Mam go już w zakładkach nawet i naturalnie OBSERWUJĘ ^^ Może wspólna obserwacja i komentarz? Ja już i czekam na Ciebie , może byc jedynie obserwacja ale to już zależy od Ciebie i twojej uprzejmości. Pozdrawiam kochana :* Jeszcze nie raz tu wpadnę<3 ! Mój blog,zapraszam-klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydatny ten post :)


  moze wspolna obserwacja? :) daj znac u mnie
  igajab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń